top of page
iStock_000002124574Small 2.jpg

Neden Koda Teknik ?

01.

Çözüm odaklı hareket ediyoruz. Amacımız sadece eksik olduğunuzu tahmin ettiğimiz konularda, teknik destek sağlayan olarak yanınızda olup, bulmacanın eksik parçasını tamamlamaktır.  Referansımız ise,  25 yılı aşkın deneyimin ışığında,   mimar mühendis ağırlıklı, çok deneyimli, teknik  bir kadro desteği ile,  yıllardır ortaya koyduğumuz biigi ve birikime dayalı danışmanlık hizmetlerimizdir.

02.

İnşaat  yapımı için karar verme sürecinde, her türlü teknik anlamda menfaatlerin korunmasını hedefledik. İmar mevzuatı ve gereklerine son derece hakimiz. Ancak  teknikle hukuğun ilgili mevzuatlarda oldukça fazla yolu kesiştiğinden, hukusal çözüm ortağımızı 6306 sayılı yasa konusundaki uzmanlardan seçtik. Bu nedenle yol haritası oluşurken, öngörülü ve planlı hareket ediyor, risklere karşı tedbirli adımlar atılmasını temin ediyoruz.  

03.

Yeni teknolojik gelişmeleri çok yakın takip etmekteyiz. Bu nedenle, önerdiğimiz çözümler ya da yol haritalarımız, mümkün olabilecek en güncel teknik unsurları ve bilgileri içermektedir.

04.

Her proje için, işverenimiz ve ekibi ile birlikte haraket ediyoruz. Dolayısı ile projeye özel geliştirilebilecek  anahtar unsurları, takım çalışması sayesinde birlikte ele alıyoruz. Böylelikle beklentiler ile raporlama sonuçlarına yönelik çalışmalar, kusursuz olarak örtüşerek, ortaya koyduğumuz  hizmeti güvenilir ve özgün hale getiriyor.

05.

Verdiğimiz teknik hizmetin sürdürülebilir ve garantili olmasını temin edebilmek adına, tüm aşamalarda, defalarca geri dönerek üzerinden geçtiğimiz en önemli iş anlayışımız.  KONTROL- KONTROL ve tekrar KONTROL üzerine bina edilmiştir.

  

180450_1499low.jpg
bottom of page